Ola Auto Szkoła
logo

O nas

Lokalizacja

Nasza szkoła zlokalizowana jest od wielu lat na Mokotowie, obecnie przy ulicy Powsińskiej 20A (dawniej Dolna 6). Znajduje się tu nasze biuro oraz sala wykładowa. Jazdy najczęściej zaczynamy z ul. Powsińskiej 20A lub z okolic ulicy Dolnej. Dogodne położenie pozwala nam dotrzeć w krótkim czasie do większości dzielnic Warszawy. W szczególności Mokotów, Ursynów, Ochotę, Śródmieście, Pragę. Kurs obejmuje również trasy egzaminacyjne WORD Radarowa, Odlewnicza i Powstańców Śląskich.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy mają za sobą wiele lat doświadczenia w szkoleniu przyszłych kierowców. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki czemu możemy sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom.

Instruktorzy: Konrad, Mariusz oraz Janusz.

Pojazdy

Dzięki nam możesz zdać zarówno kurs na prawo jazdy kategorii B, jak i A, A1, A2. Kursy przeprowadzamy zawsze na aktualnych modelach egzaminacyjnych, które spełniają wymagania WORD. Oferujemy również kurs na prawo jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Samochód możemy udostępnić na potrzeby egzaminu państwowego.

Samochody: HYUNDAI i20, Toyota Auris automat

Kursy na Motor – Motocykle: Suzuki Gladius 650, Yamaha YBR 125

Terminy

Kursy wieczorowe i poranne na prawo jazdy rozpoczynają się co drugi poniedziałek. Część teoretyczna trwa wtedy pięć dni. Po jej ukończeniu następuje część praktyczna. Kursy weekendowe odbywają się co dwa tygodnie, trwają dwa pełne dni. Aktualne terminy można znaleźć w zakładce „Cennik i terminy”. Staramy się, w ramach możliwości, dostosować do Państwa potrzeb i wymagań w sprawie dostępnych terminów jazd. Oferujemy również tanie jazdy doszkalające.

Atmosfera

Jesteśmy w stanie nauczyć każdego. Nasi doświadczeni instruktorzy dbają o bezstresową atmosferę podczas kursu na prawo jazdy. W naszej szkole prowadzimy także kursy prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych.